Radiofrekvence

ODSTRANĚNÍ TUKŮ, VYHLAZENÍ VRÁSEK

Odstraňte vrásky, vypněte povolené partie na těle a obnovte tvorbu kolagenu.

Využití Radiofrekvence Mabel

Radiofrekvence se v plastické chirurgii používá již více jak 50 let. S rozvojem neinvazivních technologií jako alternativy k chirurgickým zákrokům, se radiofrekvence velmi rychle rozšířila a to i do kosmeticko­-estetické oblasti. Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

Pomalými tahy po kůži proniká teplo do přesně stanovené hloubky prostřednictvím vodivého média. Teplo rozpouští tukové buňky a tuk je postupně s tekutinami vyplaven ven z těla. Následně dochází k vypnutí tkáně a remodelaci kolagenu. Pokožka je mladistvě vypjatá, prosvětlená, bez tukových polštářků. Efekt vidíme již po prvním sezení.

STIMULACE KOLAGENNÍCH VLÁKEN

Radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která vFEMINA PLUS s.r.o. - Radiofrekvenceelmi účinně a rychlezpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda,obličej). Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod.
Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky.

Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

VYHLAZENÍ VRÁSEK A PODPORA TVORBY KOLAGENU

Radiofrekvenční hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

OBNOVA TVORBY KOLAGENU - LIFTING POKOŽKY

Fotogalerie